We houden je op de hoogteNieuws

Herfstvakantie en voorlopig geen judo en jiu jitsu vanaf 18 jaar


Herfstvakantie en voorlopig geen judo en jiu jitsu vanaf 18 jaar


Herfstvakantie
In de herfstvakantie van maandag 19 oktober t/m zaterdag 24 oktober worden er geen judo en jiu jitsu lessen gegeven. Maandag 26 oktober starten die lessen weer. De fitness en fysio fitness lessen gaan wel gewoon door in de herfstvakantie.

Nieuwe maatregelen i.v.m. het coronavirus
De overheid heeft op dinsdag 13 oktober extra maatregelen genomen i.v.m. het coronavirus. Die maatregelen gaan in vanaf woensdag 14 oktober. Eén van die nieuwe maatregelen is dat sporten voor volwassenen (vanaf 18 jaar) alleen is toegestaan als het mogelijk is om onderling 1,5 meter afstand te houden. Dit betekent dat wij voorlopig geen judo en jiu jitsu les kunnen geven aan onze leden vanaf 18 jaar en die hebben hierover ook een mail van ons ontvangen. Voor de jeugd t/m 17 jaar zijn er geen nieuwe maatregelen voor de judo en jiu jitsu lessen en die gaan dus gewoon door.

De fitness en fysio fitness lessen kunnen ook gewoon door blijven gaan en daarvoor blijft gelden dat je pas kunt komen trainen als je gereserveerd hebt. Bekijk hier het protocol voor fitness & fysio fitness en het protocol voor judo & jiu jitsu.

Heb je verder nog vragen? Mail of bel ons dan gerust.

Alle nieuwsitems

Sportschool Van Doorn maakt gebruik van functionele cookies en analytische cookies.
Meer info: Bekijk ons privacybeleid (pdf)
Sportschool Van Doorn maakt gebruik van functionele cookies die strikt noodzakelijk zijn voor de werking van de website en analytische cookies om inzicht te krijgen in de werking en effectiviteit van de website. Wanneer u verder gaat op onze website gaan wij ervan uit dat u hiermee akkoord gaat. Meer info: Bekijk ons privacybeleid (pdf)