We houden je op de hoogteNieuws

Nieuwsupdate: Sportschool vanaf 15 januari weer open!


Nieuwsupdate: Sportschool vanaf 15 januari weer open!


Nieuwsupdate 14 januari 2022: Sportschool weer open!
We zijn blij jullie te kunnen mededelen dat we vanaf morgen weer open mogen! We gaan morgenochtend (zaterdag 15 januari) dus gelijk weer starten met zowel de fitness als de judolessen op de normale tijden en voor sportscholen geldt niet dat ze om 20:00 moeten sluiten. Onze openingstijden zijn dus gewoon weer als vanouds, zie onder aan deze pagina voor onze openingstijden en zie hier de lesroosters. Al onze leden hebben de info al op de mail ontvangen. Heb je deze mail niet gehad? Stuur ons dan een mailtje.

Alle judo en jiu jitsulessen starten dus weer gewoon op en alle leeftijden mogen gewoon sporten. Ook alle fitness en fysio fitnesslessen starten weer op en daarvoor blijft aanmelden verplicht zoals in december.

De corona maatregelen in de sportschool zijn ongewijzigd t.o.v. december. Er geldt een mondkapjesplicht in de sportschool (behalve tijdens het sporten) en er wordt gevraagd om een coronatoegangsbewijs (vanaf 18 jaar). En de kleedkamers zijn dus ook gewoon open.

Wij en onze trainers zien ernaar uit jullie weer te ontmoeten! Mochten er nog vragen zijn, mail ons dan gerust.

Nieuwsupdate 20 december 2021: Sportschool tijdelijk gesloten
De overheid heeft zaterdag 18 december een strenge lockdown afgekondigd voor de periode van zondag 19 december tot en met tenminste vrijdag 14 januari, waarbij onder andere sportscholen gesloten moeten zijn. Wij zijn dus voorlopig gesloten en alle lessen komen daarmee te vervallen.

We willen al onze leden bedanken voor de afgelopen maanden waarin jong en oud heerlijk en verantwoord konden sporten, doordat iedereen zich goed aan de protocollen hield. En om de komende weken thuis toch fit te blijven kun je terecht op ons YouTube kanaal met leuke trainingsvideo’s voor zowel fitness, als judo en jiu jitsu.

We hebben al onze leden per mail geïnformeerd met daarbij ook onze aanpak v.w.b. de contributie gedurende de lockdown. Mocht je die mail niet hebben gehad, neem dan s.v.p. contact met ons op. We blijven bereikbaar voor vragen en contact, je kunt dan naar ons mailen.

We wensen iedereen fijne kerstdagen en een gezond en sportief nieuwjaar. Wij en onze trainers zien ernaar uit jullie in het nieuwe jaar weer te ontmoeten!

Nieuwsupdate 27 november: Sportschool vanaf 17:00 gesloten
De overheid heeft vrijdag 26 november besloten dat vanaf 28 november ook de sportscholen elke dag om 17:00 moeten sluiten i.v.m. het coronavirus. Dit geldt in ieder geval t/m 19 december. We hebben daarom onze openingstijden in de ochtend en in de middag flink uitgebreid. Al onze leden hebben de nieuwe lesroosters en info al op de mail ontvangen. Heb je deze mail niet gehad? Stuur ons dan een mailtje.
Vanaf 28 november geldt naast het coronatoegangsbewijs nu ook weer de mondkapjesplicht in de sportschool, behalve tijdens het sporten. Daarnaast is het weer verplicht overal 1,5 meter afstand te houden, behalve tijdens het sporten in de judozaal. Mochten je verder nog vragen hebben, mail ons dan gerust.

Nieuwsupdate 5 november: Coronatoegangsbewijs en geen mondkapjesplicht
De overheid heeft dinsdag 2 november besloten dat voor sportscholen het coronatoegangsbewijs gaat gelden voor sporters en publiek van 18 jaar en ouder (sporters en publiek tot 18 jaar zijn dus vrijgesteld). Dit gaat in vanaf zaterdag 6 november.
Wij zijn geen voorstander van het vragen naar een coronatoegangsbewijs, omdat wij vinden dat sporten voor iedereen toegankelijk moet blijven en de besmettingscijfers in sportscholen zeer laag tot bijna nihil zijn. Om de regels toch op te volgen vragen we vanaf zaterdag 6 november aan al onze sporters en publiek van 18 jaar en ouder om zich bij binnenkomst te melden aan de bar. Daar zullen we dan vragen om het coronatoegangsbewijs.

In de sportschool geldt geen mondkapjesplicht, omdat dat niet hoeft voor locaties waar gevraagd wordt om het coronatoegangsbewijs. Dus in de sportschool hoef je geen mondkapje op en er geldt ook geen 1,5 meter verplichting. De kleedkamers, toiletten en douches blijven gewoon open en kunnen gewoon gebruikt worden.

We willen iedereen oproepen om zich goed aan de basismaatregelen te blijven houden, zie ook de website van de rijksoverheid. Mochten er nog vragen zijn, mail ons dan gerust!

Alle nieuwsitems

Sportschool Van Doorn maakt gebruik van functionele cookies en analytische cookies.
Meer info: Bekijk ons privacybeleid (pdf)
Sportschool Van Doorn maakt gebruik van functionele cookies die strikt noodzakelijk zijn voor de werking van de website en analytische cookies om inzicht te krijgen in de werking en effectiviteit van de website. Wanneer u verder gaat op onze website gaan wij ervan uit dat u hiermee akkoord gaat. Meer info: Bekijk ons privacybeleid (pdf)