We houden je op de hoogteNieuws

Nieuwsupdate: sportschool tijdelijk gesloten


Nieuwsupdate: sportschool tijdelijk gesloten


Nieuwsupdate 25 februari 2021
Op de persconferentie van dinsdag 23 februari heeft de overheid aangegeven dat sportscholen nog gesloten moeten blijven tot en met minstens maandag 15 maart. Dat betekent dat wij voorlopig als sportschool dus nog gesloten zijn. Zodra duidelijk wordt wanneer we weer open mogen, zullen we al onze leden per mail informeren en ook de info op onze website plaatsen. We blijven bereikbaar voor vragen en contact, je kunt dan naar ons mailen.

Nieuwsupdate 8 februari 2021
De overheid heeft besloten dat Nederland ten minste tot en met dinsdag 2 maart in lockdown blijft. Dat betekent dat wij voorlopig als sportschool dus nog gesloten zijn. We hebben al onze leden per mail hierover geïnformeerd en ook daarbij onze aanpak v.w.b. de contributie gedurende de lockdown. Mocht je die mail niet hebben gehad, neem dan s.v.p. contact met ons op. We blijven bereikbaar voor vragen en contact, je kunt dan naar ons mailen.

Nieuwsupdate 15 december 2020
De overheid heeft op maandag 14 december een strenge lockdown afgekondigd voor de periode van dinsdag 15 december tot tenminste dinsdag 19 januari, waarbij onder andere geldt dat sportscholen dicht moeten. Wij zijn dus voorlopig gesloten en alle lessen komen daarmee te vervallen.
We willen al onze leden enorm bedanken voor de afgelopen maanden waarin jong en oud heerlijk en verantwoord konden sporten, doordat iedereen zich goed aan de protocollen hield.
Om de komende weken thuis toch fit te blijven kun je terecht op ons YouTube kanaal met leuke trainingsvideo’s voor zowel fitness, als judo en jiu jitsu.
We wensen iedereen fijne kerstdagen en een gezond en sportief nieuwjaar. Wij en onze trainers zien ernaar uit jullie in het nieuwe jaar weer te ontmoeten!

Alle nieuwsitems

Sportschool Van Doorn maakt gebruik van functionele cookies en analytische cookies.
Meer info: Bekijk ons privacybeleid (pdf)
Sportschool Van Doorn maakt gebruik van functionele cookies die strikt noodzakelijk zijn voor de werking van de website en analytische cookies om inzicht te krijgen in de werking en effectiviteit van de website. Wanneer u verder gaat op onze website gaan wij ervan uit dat u hiermee akkoord gaat. Meer info: Bekijk ons privacybeleid (pdf)