We houden je op de hoogteNieuws

Belangrijke mededeling: sportschool tijdelijk gesloten & lessen in de buitenlucht


Belangrijke mededeling: sportschool tijdelijk gesloten & lessen in de buitenlucht


Nieuwsupdate 16 juni 2020: De judolessen van vandaag (dinsdag 16 juni) en de bootcamp les van vandaag (dinsdag 16 juni) vervallen helaas i.v.m. de aanhoudende regen.


Nieuwsupdate 29 mei 2020: De overheid heeft deze week aangegeven dat sportscholen op 1 juli weer open mogen, onder voorbehoud dat het virus onder controle blijft. Dit geldt dan voor de fitness en fysio fitness. Dit kun je nalezen op de website van de Rijksoverheid.
Voor judo en jiu jitsu geldt nog steeds dat binnen sporten per 1 september pas mag. We geven momenteel al wel les in de buitenlucht aan judo en jiu jitsuka's t/m 18 jaar, want dat is toegestaan. Onze sportschool is er nu al startklaar voor om ook binnen open te gaan en alles is al ingericht volgens de nieuwste richtlijnen. Vanwege de vele wijzigingen / versoepelingen die er continu plaatsvinden zullen we halverwege juni ons protocol op de website zetten. Daarin zal dan ook staan hoe je je kunt aanmelden voor een les. Heb je verder nog vragen? Bekijk de nieuwsupdates die hieronder staan en mail ons anders gerust, we zijn gewoon bereikbaar.

Nieuwsupdate 22 mei 2020: Vanaf maandag 25 mei gaan we starten in de buitenlucht met lessen voor onze judoka's t/m 12 jaar én ook met lessen voor onze judo en jiu jitsuka's van 13 t/m 18 jaar. In samenwerking met Sportservice Rhenen en met toestemming van gemeente Rhenen kunnen we de lessen opstarten in de buitenlucht. We hebben naar alle ouders van de betreffende judo en jiu jitsuka's een mail gestuurd met daarin alle info, de protocollen en de aangepaste lesroosters. Mocht je die mail niet hebben gehad, stuur dan een mailtje naar ons dan zorgen we dat je die info ook krijgt. Aanmelden voor die lessen kan namelijk alleen per mail. Zo maar meedoen met een les kan dus niet i.v.m. de richtlijnen.

Nieuwsupdate 24 maart 2020: Heb je vragen over hoe wij omgaan met de coronacrisis en je contributie? Bekijk de info bij de veelgestelde vragen en zie hoe wij op een eerlijke en eenvoudige manier hiermee omgaan.

Nieuwsupdate 20 maart 2020: Clubkampioenschappen van zaterdag 18 april afgelast.

Op zondag 15 maart 2020 heeft de regering besloten dat voorlopig alle sportclubs in Nederland hun deuren moeten sluiten i.v.m. het coronavirus. Onze sportschool is vanaf zaterdag 14 maart 2020 dus voorlopig gesloten en alle lessen komen daarmee voorlopig te vervallen. We blijven bereikbaar voor vragen en contact, je kunt dan naar ons mailen. Zodra we weer open gaan zullen we dat op onze website z.s.m. laten weten. Houd onze website dus goed in de gaten voor actueel nieuws.
Wil je een schema voor thuis? Mail ons, dan maken we een schema voor je op maat. Dit geldt niet alleen voor fitness cursisten maar ook voor judo- en jiu jitsuka's. Ons team staat voor jullie klaar om jullie te helpen gezond en fit te blijven!

Alle nieuwsitems

Sportschool Van Doorn maakt gebruik van functionele cookies en analytische cookies.
Meer info: Bekijk ons privacybeleid (pdf)
Sportschool Van Doorn maakt gebruik van functionele cookies die strikt noodzakelijk zijn voor de werking van de website en analytische cookies om inzicht te krijgen in de werking en effectiviteit van de website. Wanneer u verder gaat op onze website gaan wij ervan uit dat u hiermee akkoord gaat. Meer info: Bekijk ons privacybeleid (pdf)