We houden je op de hoogteNieuws

Sportschool vanaf 1 juli weer open!


Sportschool vanaf 1 juli weer open!


Op woensdag 1 juli gaat onze sportschool weer open! De overheid heeft op woensdag 24 juni bekend gemaakt dat sportscholen weer open mogen, met inachtneming van de richtlijnen. Dit kun je nalezen op de website van de Rijksoverheid. De fitness en fysio fitness lessen gaan dus ook vanaf woensdag 1 juli allemaal weer van start. Al onze leden hebben het protocol en lesrooster per mail ontvangen en nagenoeg iedereen heeft zich al aangemeld per mail voor een lesuur en is al ingedeeld. Heb je onze mail niet gehad? Stuur ons dan even een mailtje.

De judo en jiu jitsu voor de leeftijd t/m 18 jaar was buiten al gestart en het lesrooster en protocol wat we daar hanteren zullen we tot aan de zomer aanhouden, met als verschil dat de lessen vanaf woensdag 1 juli weer binnen plaatsvinden in de judozaal.

Wil je ook een gratis proefles meedoen? Maak een afspraak voor een gratis proefles. Dan zullen wij aangeven op welke dag en welk uur je kan komen meedoen en sturen we je het protocol toe.

We zullen voor 1 juli ook het protocol voor fitness & fysio fitness en het protocol voor judo & jiu jitsu hier op onze website plaatsen. En ben je op zoek naar oude nieuwsupdates? Bekijk dan bij Nieuws alle nieuwsitems. Heb je verder nog vragen? Mail ons dan gerust.

Alle nieuwsitems

Sportschool Van Doorn maakt gebruik van functionele cookies en analytische cookies.
Meer info: Bekijk ons privacybeleid (pdf)
Sportschool Van Doorn maakt gebruik van functionele cookies die strikt noodzakelijk zijn voor de werking van de website en analytische cookies om inzicht te krijgen in de werking en effectiviteit van de website. Wanneer u verder gaat op onze website gaan wij ervan uit dat u hiermee akkoord gaat. Meer info: Bekijk ons privacybeleid (pdf)